Програми навчання

rainbow

Дитяча кімната

 

Дитяча кімната в разработке. Дитяча кімната в разработке

Детальніше...

Німецька мова

 

Німецька мова в разработке. Німецька мова в разработке

Детальніше...

ПсихологПослуги психолога для дітей у Вінниці

Не існує запитань, на які немає відповідей, але інколи досить важко зрозуміти та впорядкувати ряд проблем, варіантів, складних виборів, що стосуються дітей, їх навчання, виховання, розвитку, розуміння.

Детальніше...

Театральний гурток

Театральная студия в разработке. Театральный кружок в разработке

Детальніше...

Логопед

Сучасні діти – це невгамовні допитливі «чомусики», які прагнуть нових знань та бажають набути нових умінь. Майже вся інформація сприймається на слух і тому вкрай важливо, яке мовлення дитина чує від оточуючих. Вміння зрозуміло виражати свою думку дозволяє дитині бути впевненою та легше вступати у діалог з іншими, а значить, має великий вплив на формування самооцінки дитини.

Детальніше...

Англійська мова для дітей

У необхідності знання іноземної мови сьогодні ніхто не сумнівається, тому все більше сучасних батьків прагнуть навчати дітей англійської. Причина такого бажання зрозуміла, адже дитині потрібно знати мову, щоб спілкуватися, читати, дивитися фільми англійською, і звичайно, щоб у майбутньому влаштуватися на престижну роботу.

Детальніше...

 Міні садочок

Міні-сад «Веселка» - це захопливе дитинство та з користю проведений час. Наш садочок для матусь, які не мають можливості завжди бути поряд зі своїми малятами. Для матусь, які прагнуть, щоб їх діти розвивалися, спілкувалися у колективі та знаходили нових друзів.

Детальніше...

  Малювання для дітей з 3 років

Малюнок – це неймовірний процес створення ілюзії видимого світу, а також чогось абсолютно нового та унікального. Мистецтво малювання являє собою єдиний творчий та навчально-пізнавальний процес, який дозволяє розвинути спостережливість, фантазію, уяву, координацію рук та очей.

Детальніше...

Хореографія для дітей

Правильна постава, витончений силует, гарна ходьба і добрий настрій – це все те, над чим людина має працювати ще з дитинства. Саме танці для дітей допоможуть розвинути все вище вказане, а також правильну координацію, слух, темп, пам'ять, дисциплінованість, творче мислення та багато іншого. 

Детальніше...

Школа успіху

Проект «Від маленької дитини - до успішної людини» - це розвиваюча навчальна програма для дітей віком 6-12 років, яка спрямована на розвиток ефективних навичок для досягнення успіху.

Детальніше...

Декор та дизайн

Центр дитячої творчості пропонує дітям гарно провести час у атмосфері юного дизайнера, що без сумніву, корисно для їх фізичного та емоційного розвитку, причому у будь-якому віці.

Детальніше...

Ранній розвиток (Baby Start)

   Кожна дитина - це маленька особистість, тому ми сприяємо розвитку кожного, враховуючи його індивідуальні особливості і потреби. Ми з повагою ставимося до етапів фізичного, духовного, емоційного, інтелектуального і соціального зростання кожної дитини. І тому наш центр раннього розвитку працює за програмою, спрямованої на всебічний розвиток дітей.

Детальніше...

Підготовка дітей до школи.

Відмінність програми полягає у принципі циклічності матеріалу, що забезпечує закріплення навичок необхідних у школі. Повторюваність вивченого з постійним ускладненням 


органічно знаходить місце у дитячій свідомості не перенапружуючи її.

Детальніше...

Час навчатись!