Школа успіху, проект "Від дитини до успішної людини".

Кожна дитина має потребу у саморозвитку,прагненні до пізнання нового, невідомого та непередбачуваного. Завдання ж дорослого – підтримати допитливість дитини та допомогти їй пройти усі труднощі на шляху пізнання світу. Але у дорослих не завжди вистачає часу та терпіння підтримувати дитину в опануванні нового, заохочувати її до самостійності в отримуванні нових знань.

Проект «Від маленької дитини - до успішної людини» - це розвиваюча навчальна програма для дітей віком 6-12 років, яка спрямована на розвиток ефективних навичок для досягнення успіху.

Що саме ми робимо?

Ми допомагаємо дітям опанувати Закони Успіху!

Дитина розвиває свій потенціал, відпрацьовує ефективні навички, навчається бути собою і пишатися цим. Розкриває таланти, щоб потім використовувати їх на користь світу. Ми вчимо бути щасливими адже щастя не можливо знайти, його потрібно побудувати. Діти вдосконалюють себе і світ навколо, взаємодіючи з ними. Дитина, що відвідує курс успіху у Центрі «Веселка» відчуває свою важливість та унікальність для Світу. Вона прагне досягати мети та бути корисною людям.

Як ми це робимо?

Ми досягаємо ефективності через індивідуальний підхід до кожної дитини,який спрямований на розвиток та реалізацію потенціальних можливостей кожної особистості. Індивідуальний план розвитку і навчання дитини за допомогою наших навчальних програм, допоможуть стати впевненими у собі та успішними у дорослому житті.

Чому ми це робимо?

Колектив центру розвитку дитини «Веселка» має намір допомогти батькам подарувати дітям відчуття щасливого дитинства, та разом з тим направити їх до успіху, та досягнення благополуччя у житті.

Формування особистості починається з самого народження. Саме в дитинстві найкраще розвивати навички, які допоможуть в подальшому змінювати реальність на краще. Ми дуже любимо свою справу та хочемо надихати людей на величні звершення. Ми відчуваємо необхідність суспільства у нових сміливих індивідуальних і творчих особистостях, які будуть приносити користь людям, та матимуть можливість реалізувати своє покликання в житті.

Проект « Від маленької дитини - до успішної людини» - включає в себе: Закони Успіху, основи досягнення цілей, основи бізнесу та економії.

Щосуботи для Вас працюють найкращі педагоги Центру «Веселка» та запрошені професіонали з різних галузей економіки, які забезпечать розширення знань та навичок, що сприятимуть успішному майбутньому ваших дітей.

Тривалість курсу - 3 місяці.