Докладніше про наш центр

Центр розвитку "Веселка"

Як центр розвитку "Веселка" ми відкриті для вас у м.Вінниця з 1 липня 2014р. Ви можете знайти нас за адресою вул. Келецька 130а з 10 березня 2015р. А також ми раді запросити вас в новий філіал за адресою вул. Порика 14, що функціонує з 7 листопада 2015р. Ми працюємо за ліцензією № АЕ 271368 від 26.06.15 Міністерства освіти і науки України у Вінницькій області.

Методичне оснащення нашого центру формується і укомплектовується з 2012 року, саме з цього періоду почалося тестування існуючих авторських програм з підготовки до школи. Пройшовши тестування в індивідуальній та груповій роботі в 97% випадків зарекомендували себе найкращим чином.

Безліч дітей завдяки проходженню курсу підготовки за запропонованою нами системою отримали прекрасний старт і успіх в кращих школах міста Вінниця. Наш центр надає широкий спектр навчальних, розвиваючих і розважальних курсів як для дітей так і для їхніх батьків.

Центр розвитку дитини "Веселка" відрізняється своєю спеціалізацією на підготовці дітей до школи. Ми маємо приклади десятків вінницьких сімей, що високо оцінили отримані результати. А також нашею відмінністю є вибудувана система навчання персоналу, що забезпечує постійне підвищення якості послуг та поліпшення сервісу.

Наші педагоги проходять трьох етапний відбір на конкурсній основі, після чого постійно вдосконалюють свої навички, як за допомогою внутрішньої системи навчання, так і на міських та всеукраїнських професійних семінарах та конференціях. Наше кредо - це особистісно-орієнтований підхід до наших маленьких клієнтів.

Ми створюємо і забезпечуємо дітей особливим середовищем для розвитку, в якій панує повага свободи і самовираження маленького генія. Ми вчимо дітей бути самостійними і проявляти повагу один-до-одного. Бути сміливим і досягати поставлених цілей в той же час бути відкритим до прекрасного і любити світ. Це оберігає дитину від формування комплексів і нав'язаних обмежень, якими так багатий наш соціум.

Час навчатись!