Міні садочок

Міні-сад «Веселка» - це захопливе дитинство та з користю проведений час. Наш садочок для матусь, які не мають можливості завжди бути поряд зі своїми малятами. Для матусь, які прагнуть, щоб їх діти розвивалися, спілкувалися у колективі та знаходили нових друзів.

Для матусь, які знають, наскільки важливий ранній розвиток дитини. Приватный міні сад в Вінниці «Веселка» запрошує діток в групи неповного дня для загального розвитку, на них завжди чекають веселі ігри, а також захоплюючі заняття. Міні-садочок працює з 09:00 до 14:00 кожного дня окрім сб. та нд. Діє абонементна система оплати.

Групи в садочку формуються відповідно до віку малят: 2-4 роки та 4-6 років. Молодша група працює за Міністерською програмою «Я у світі», в який дуже гарно враховані особливості дітей раннього віку. Старша група займається за інтегрованим курсом, це поєднання Міністерської програми «Я у світі» та Авторської програми з підготовки до школи «Час навчатися».

Всі заняття побудовані таким чином, щоб дитину не перевантажувати, а навпаки розвивати та виробляти звичку до режиму зміни різних видів діяльності та відпочинку. В програму включені такі заняття: Ранній розвиток дитини: діти вчаться колективно працювати, розвивати усне мовлення, збагачують словниковий запас, більше дізнаються про навколишній світ. Заняття спрямовані на розвиток уваги, мислення та пам’яті.

У захоплюючій ігровій формі діти всесторонньо розвиваються, отримують навички виконання різних завдань. Художня творчість: малята займаються ліпленням з пластиліну та солоного тіста, виготовляють аплікації своїми власними ручками та малюють.

Окрім розвитку дрібної моторики рук, на цих заняттях малята вчаться помічати красу навколишнього світу та творити прекрасне самостійно. Ритміка або основи хореографії - чудовим чином допомогають педагогам виявити, розкрити та розвинути таланти, що закладені самою природою. Дитячі танці сприяють та стимулюють розвиток дитини як емоційний, так і розумовий. Танець пробуджує у дітей усвідомлення краси, розвиває впевненість у собі і самоповагу, а також покращує стан здоров’я.

Окрім цих занять в садочку працює дитячий психолог, який постійно слідкує за адаптацією дитини до нового середовища. Працює з батьками, для покращення цього нелегкого процесу. Якщо, Ви ще не обрали для своєї малечі садочок - тоді Вам до нас.