Хореографія для дітей

Чому ваші дітки мають обрати саме хореографію? На це є безліч причин, про які Вам зараз детальніше розповімо.

Правильна постава, витончений силует, гарна ходьба і добрий настрій – це все те, над чим людина має працювати ще з дитинства. Саме танці для дітей допоможуть розвинути все вище вказане, а також правильну координацію, слух, темп, пам'ять, дисциплінованість, творче мислення та багато іншого. Дитячі танці допоможуть привити здоровий спосіб життя ще з малечку і перетворити це в чудове захоплення. А також підтримка фізичної форми, що є ндуже важливим. Будь-які дитячі танці – це фізичне навантаження і активність , тому у дітей , які регулярно займаються хореографією , значно поліпшується стан здоров’я, сила, витривалість.

Діти будуть вчитися відчувати навколишній світ через призму танцю, слухати музику і ритмічно рухатись під неї.

Хореографія для дітей – це не тільки дуже приємний вид дозвілля , це ще й спосіб долучити дітей до мистецтва. Завдяки танцям дитина розвивається не лише фізично , але також емоційно та інтелектуально!

Користь для малюків полягає у покращенні соціальних та комунікативних навичок, адже за допомогою танцю діткам простіше знайти спільну мову, вони навчаються працювати у команді,у них буде розвиватись почуття довіри та співпраці.

Не секрет чудового впливу на психічний стан та здоровя дитини , оскільки на тренуванні зникають усі бар’єри, розвиваючи почуття впевненості, підвищуючи самооцінку, допомагають стимулювати уяву та творчість у дітей з раннього віку.

Окрім того, на заняттях хореографії відіграє велику роль стретчінг, який допоможе розвинути гнучкість та розтяжку вашої дитини, адже у такому віці організм дітей знаходиться на стадії формування і легко піддається. Декілька стилів танцю у комплексному занятті допоможуть зробити тренування цікавими та насиченими. А основа класичного танцю буде завжди переможним варіантом в кожному із стилів.

Для народного танцю характерна широта рухів, життєрадісність, а сучасна хореографія додасть контрастності до занять та допоможе розвинути фантазію. Окрім цих напрямків, діти будуть дізнаватись щось нове про інші стилі. Хореографія – це не тільки дуже приємний вид дозвілля , це ще й спосіб долучити дітей до мистецтва.

Танці для дітей - творче мислення, зміцнення здоровя та хороший настрій – ось чого ми прагнемо досягти на наших заняттях.