Англійська мова для дітей

У необхідності знання іноземної мови сьогодні ніхто не сумнівається, тому все більше сучасних батьків прагнуть навчати дітей англійської. Причина такого бажання зрозуміла, адже дитині потрібно знати мову, щоб спілкуватися, читати, дивитися фільми англійською, і звичайно, щоб у майбутньому влаштуватися на престижну роботу.

Без знання іноземної мови дитині буде важче адаптуватися в світі, в якому вже без англійської не можна уявити не тільки відпочинок за кордоном, але й нормальне існування.

Англійська мова для дітей краще вивчається із вчителем, який вміє створити ігрову ситуацію і залучити до неї дитину. Через гру можна донести до маленької людини будь-яке знання. Найкраще розпочинати вивчати англійську мову вже в три роки!!! Ми використовуємо особливий підхід до кожної дитини. Уроки англійської проходять в ігровій формі. Діти не розуміють насправді, що вони знаходяться на уроці. Адже , співаючи британські пісні, роблячи цікаві вироби руками та граючи своє улюблене «Павучки та цукерки», вони самі не помічають як знають уже багато слів та фраз, а старші діти починають поступово говорити англійською.

Наша школа англійської мови для дітей спрямована на розвиток комунікативних навичок, підготовки руки до письма та також різноманітних вправ для загального розвитку. В «алфавітний період» діти вивчають букви та звуки, дізнаються різницю між ними, навчаються читати, писати, продовжують удосконалювати запаси лексики, граматики та комунікативний рівень. У випадку, якщо дитина вже доросла і має нульовий рівень, можна абсолютно не переживати, так як ми розпочнемо все з нуля і швидко наздоженемо, а навіть і переженемо ровесників!!!.

У «Веселці» використовується програма «National Geographic”, яка не тільки допоможе учням у досконалому вивченні англійської, а також у пізнанні всього світу.