Малювання для дітей з 3 років

Малюнок – це неймовірний процес створення ілюзії видимого світу, а також чогось абсолютно нового та унікального. Мистецтво малювання являє собою єдиний творчий та навчально-пізнавальний процес, який дозволяє розвинути спостережливість, фантазію, уяву, координацію рук та очей. Крім того, розвинути особливе бачення світу та витончене сприйняття світу, а також теоретичні знання ти практичні навики в даній області. Важко уявити творчу особистість, не вододіючу даними навиками.

Малюнок – така ж важлива та точна наука, як і математика. Вона має свої закони та правила, які необхідно вивчати та відпрацьовувати.

На заняттях з малювання діти навчаються створювати конструктивно-складні форми з простих геометричних фігур, пізнають основи коліроведення та композиції, а також знайомляться з різноманітними матеріалами та техніками малювання. Усі заняття вибудувані по принципу чергування практики та теоретичної інформації. Програма складена у вигляді системи пов'язаних між собою знань і вправ, які передбачають поступовий перехід від простих до більш складних тем. Заняття з малювання допомагають у творчому вихованні дитини, формують художній смак, розкривають творчий потенціал, розвивають уяву та фантазію, не типовість мислення. Протягом години діти знайомляться з різними техніками рисунку й живопису, навчаються передавати на папері форму, рух і об’єм предметів. У програмі передбачені різні вправи,Що допомагають дитині поступово навчитися охайно і чітко працювати, а також чудово розвивають логіку.

Головне завдання при освоєнні рисунку – навчитися правильно бачити форму предмета, його об'єм, і вміти логічно і послідовно зображати його на площині аркуша паперу. На уроках малювання для дітей ми розбираємо кожну окрему форму, розглядаємо з чого складаються ті чи інші деталі малюнка, а потім об'єднуємо їх, створюючи цілісну композицію. За таким принципом створюється  більш чітке розуміння того, з чого починати малюнок, як його розробляти і як закінчувати, який  результат потрібно отримати на кожному етапі роботи і як закінчувати роботу в цілому.