Декор та дизайн

Центр дитячої творчості пропонує дітям гарно провести час у атмосфері юного дизайнера, що без сумніву, корисно для їх фізичного та емоційного розвитку, причому у будь-якому віці.

Для дошкільнят розроблена програма виробів, які допомагають підготувати руку до письма завдяки розвитку дрібної моторики. Наш центр дитячої творчості пропонує діткам на занятті:

- поступово привчатись до роботи за столом (використовуємо лише дитячі меблі);

веселу зарядку кожних 20-30 хвилин;

- самостійне вирізання елементів з паперу, картону;

- обведення різних форм;

- розфарбовування фарбами, фломастерами, олівцями;

- склеювання дрібних елементів різними видами клею без різкого запаху;

- ліпку з солоного тіста та пластиліну;

- використання крупи, інших цікавих елементів декору та повсякденних речей;

- допомагаємо зробити виріб з наданих матеріалів та одночасно проявити фантазію.

Приходячи у центр дитячої творчості дитина потрапляє на продумане тематичне заняття, щоб максимально ознайомитись з навколишнім світом у ігровій формі.

Погодьтесь, не завжди є час та бажання удома надати вільний доступ дитині до фарб, ножиць та клею. Ми надаємо таку можливість причому вже з двох років. Діти з нетерпінням очікують наступне заняття, допитуються що ж саме будемо робити. Ми аналізуємо здібності кожної дитини після кожного заняття для того, щоб забезпечити творчий розвиток у всіх техніках та напрямках.

Центр дитячої творчості пропонує використання техніки паперопластики, скрапбукінгу, бісероплетіння, ліпки, малювання пальчиками та експериментуємо поєднуючи різні техніки в одному виробі.

Для дітей шкільного віку розроблена більш складніша програма. В розподілені вікових груп ми врахували, крім віку, також розвиток моторики, індивідуальні здібності та рівень пізнання світу кожної дитини.

Шкільна програма та додаткові уроки з основних предметів забирають багато сил та напружують мозок. Отож, зі старшою групою ми працюємо у напрямку психоемоційного розвантаження. Центр дитячої творчості забезпечує:

- вільне використання будь-яких наявних елементів декору;

- розповідаємо про різні техніки і при цьому не обмежуємося однією;

- двохгодинні майстер-класи кожну другу суботу;

- гарний настрій під час занять;

- сувенір – плід приємної праці, майже щоуроку (крім випадків, коли виріб виготовляється декілька занять);

- можливість розвиватися і при цьому не напружуватись.